تصویری
1397/12/17 جمعه
به میزبانی پیام نور کرج و هشتگرد:
ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار شد.

.

ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور با شرکت بیش از 5 هزار داوطلب در استان البرز به میزبانی پیام نور کرج و هشتگرد(قدیم و جدید) و پردیس کشاورزی دانشگاه تهران در  استان  البرز برگزار شد.

بنا بر گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز،عباس گرشاسب زاده رئیس اداره حراست دانشگاه و مسئول برگزاری و حفاظت آزمونهای دانشگاه پیام نو استان البرز در این گفتگو تصریح کرد:مثل تمام آزمونهای ادوار گذشته، این آزمون به حول و قوه الهی با همکاری جهاد دانشگاهی  به شایستگی و بر اساس نظم،آرامش،دقت،امنیت و انسجام کامل در دانشگاه پیام نور استان البرز روز جمعه 17 اسفند برگزار شد.

مدیر حراست دانشگاه ادامه داد: در مجموع 4539 نفر در حوزه های کرج و هشتگرد به رقابت پرداختند که شامل 2356داوطلب مرد و 2083 داوطلب زن بود.

گرشاسب مراتب تقدیر ویژه خود را از همکارانی که در آماده سازی فضای فیزیکی و برگزاری آزمون در حوزه آزمون مراکز کرج و هشتگرد فعالیت داشته اند اعلام کرد و گفت: ضمن تقدیر از تمام همکاران عزیز، یاد آور میشوم همواره نیروهای حراست،حفاظت،آموزش،اجرایی،اداری،پشتیبانی و خدمات در اینگونه برنامه ها نقش کلیدی در آماده سازی محل برگزاری آزمونهاچه قبل از برگزاری و چه بعد از برگزاری بر عهده دارند و اینجانب به نمایندگی از مسئولان دانشگاه پیام نور استان البرز مراتب تقدیر و سپاس خودر ا اعلام می نمایم.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ