نهاد رهبری
1397/12/20 دوشنبه
با حضور و رای دادن دانشگاهیان پیام نور استان البرز:
پویش دانشجویی حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب

.

 
پویش دانشجویی حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب
@hamiyam
ادمین
@hamiyamadmin

#حامی_ام
بسم الله الرحمن الرحیم

و نرید أن نمن علی الذین استضعفوا فی الارض، و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای

سلام علیکم و رحمة الله

اماما! مرقومه ی پیش رو، صدای لبیک جوانان دانشجوی ایران اسلامی است که جامه ای واژگانی بر آن پوشانده شده تا این خیل احساس شعف، امید و حرکت متعالی را نمایان گرداند. واژگانی که هر کدام – هر چند الکن – حامل ندای استقامت اند و صدای شمشیر زنی جوانان انقلابی در صحنه های نبرد حق علیه باطل را به گوش شرق و غرب عالم می رسانند. خاصه مستکبران و بدخواهانی که ادعای پوچ ابر قدرتی شان دیگر رنگ باخته است. همان هایی که چشم دیدن این چلّه ی شکوهمند را نداشته و خواب های آشفته ای برای این ملت غیور دیده بودند، که صد البته هیچ کدام تعبیر نشد.

و اینک نیز پیامی که از این نهضت پویای اسلامی به گوش جهان مخابره می گردد گواه آن است که مستکبران و قدرت طلبان جهان خوار در برابر جبهه جهانی مسضعفین، خاصه ملت شریف ایران اسلامی، محکوم به شکست خواهند بود. چرا که جوانان این سرزمین با اقتدا به امامتِ رهبرِ مؤیَد، وارسته، انقلابی و دانشمندشان دومین گام جریان بی بدیل انقلاب اسلامی را بیش از پیش مقتدرانه و امیدوارانه پیش خواهند برد.

اینها همه مرهون راهنمایی و ارشادات حضرت عالی است که صد البته در بیانات و کلمات درایت مندانه ی تان در بیانیه گام دوم نیز به خوبی متجلی است؛ آنگاه که پشتوانگی یک تاریخ پر افتخار را برای جوانان تان یادآور شده اید. پشتوانه ای برای تاریخ سازی دیگری توسط جوانان مومن انقلابی. آن چنانی که روزی که به لطف الهی علم این انقلاب را به دستان حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می سپارید از این جوانان به نیکی یاد نمایید.


اماما! جوانان تان هر چند بخش های پر فراز و نشیبی از این تاریخ را درک نکرده اند، هر چند سال های ابتدایی انقلاب اسلامی را از نزدیک لمس ننموده اند، هر چند نجوای خالصانه رزمندگان جبهه های دفاع مقدس را نشنیده اند، هر چند امام عظیم الشأن انقلاب - آن رهبر آسمانی - را به چشم ندیده اند، اما اینک در آینه ی خلف بر حق آن رهبر فقید و آن معمار کبیر انقلاب اسلامی و همانا در آینه ی صورت و سیرت نورانی حضرتعالی، با عمق جان روح بلند ملکوتی حضرت امام خمینی را نظاره، نجوای عاشقانه ی عارفان را استماع و معارف و آرمان های ناب انقلاب را درک کرده اند و در جهت صیانت و بسط آنها می کوشند؛ و اینک از دل رهنمود های تعیین کننده تان پای در مسیری رو به تعالی می نهند.

اماما! در حالی که جوانگرایی های پیاپی که خاصه از سوی حضرتعالی پیگیری میشود خود منادی مرحله ای جدید با تکیه بر نیروهای جوان بود، بیانیه گام دوم تان مشت هایمان را گره کرده، عزم هایمان را جزم نموده و همت مان را قوت بخشیده است تا به لطف الهی به زودی ناکارآمدی های موجود در نظام را در زمینه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و ... پایان بخشیم.

آنگاه که قلم زدید «ما می توانیم»، گویا واژگان را نه بر صفحه کاغذ که بر اذهان و قلوب مان حک نمودید. توصیه هایتان این جوانان انقلاب اسلامی را در حرکتی که پیشتر نیز در آن گام نهاده بودند، استوار، راهنمایی و هدایت می کند، حتی اگر در این میان بی مهری ها و روی گردانی هایی از ناحیه برخی مسئولین متوجه مان گردد؛ حتی اگر در این راه هجمه رسانه ای شرق و غرب لحظه ای رهایمان نکند؛ چرا که دست و پا زدن بیهوده شان نشانگر آخرین نفس های پیشا نابودیِ مکاتبِ نظری و راهبردهای عملی شان است.

اماما! مطمئن باشید در سایه ارشادات حضرتعالی بسط فرهنگ انقلاب اسلامی، مراحل جامعه پردازی و تمدن سازی و مقدمه چینی برای حکومت جهانی امام موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را پیگیری خواهیم نمود، همانگونه که تاکنون نیز در پی آن بودیم؛ حتی نه آنگونه که تاکنون بوده است، بلکه با همتی مضاعف و تلاشی دو چندان.

اگر تا امروز در مسیر رشد علم و فناوری قدم زده ایم، از امروز نیل به قله های تولید علم و دانشی اقتدار آفرین را دنبال خواهیم کرد.

اگر تا امروز در جهت بسط معنویت و اخلاق در جامعه گام برداشته ایم، از امروز سر ریز آن را در لحظه لحظه های زندگی فردی و اجتماعی را پیگیری خواهیم نمود.

اگر تا امروز به دنبال فهم و تبیین اقتصاد مقاومتی بوده ایم، از امروز برای جامه ی عمل پوشاندن بر آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

اگر تا امروز عدالت و مبارزه با فساد را مطالبه نموده ایم، از امروز به بعد پا را فراتر گذاشته و دوشادوش ارکان حاکمیتی اصلاح ساختاری را پیگیری کرده و به منظور حل آن طرح و برنامه های جدی، دقیق و عملیاتی تنظیم و تدوین خواهیم نمود.

اگر تا امروز در پی استقلال و عزت ملی میهن اسلامی مان بوده ایم، از امروز در جهت استقلال و عزت سرتاسر جبهه جهانی اسلام در برابر استکبار گام خواهیم زد.

اگر تا امروز مشق ایستادگی در برابر زورگویان کرده ایم،
اگر تا امروز مشق ایستادگی در برابر زورگویان کرده ایم،
:red_circle:با سلام و تسلیت شهادت امام علی النقی علیه السلام
بزرگواران این بیانیه ازطرف تمام دانشجویان استان البرزقرار است به محضر مقدس رهبرعزیزمان امام خامنه ای فرستاده شود.
این بیانیه لبیک همه جوانان انقلابی است.
لطفا هرکسی که این متن و تایید میکند

1.نام ونام خانوادگی
2.رشته تحصیلی
3.مقطع تحصیلی
4.دانشگاه
5.شماره دانشجویی

را به ایدی زیر ارسال کند

@hamiyamadmin
#لبیک_یا_خامنه_ای🇮🇷

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ