1395/11/21 پنجشنبه مدیرکل تربیت بدنی خبر داد: برگزاری دو رویداد ورزشی برای دانشجویان دانشگاه پیام نور سراسر کشور
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور از برگزاری دو رویداد ورزشی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، عبدالمهدی نصیرزاده با اعلام این خبر، گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه دختران دانشگاه های پیام نور با نام "ورزش ، نشاط وتندرستی " از تاریخ 25 الی 30 بهمن ماه به میزبانی استان مازندران در شهرستان ساری برگزار می شود.
وی افزود: مراسم افتتاحیه این مسابقات در تاریخ 25 بهمن ماه راس ساعت 17در سالن سیدرسول حسینی شهر ساری و با حضور مسولین عالی رتبه وزارت ورزش وجوانان و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
مسول جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان دانشگاه پیام نور در ادامه خاطر نشان کرد: این مسابقات در 7رشته فوتسال ، والیبال ، بسکتبال، تکواندو، کاراته ، وشو و شنا با حضور بیش از 1500 ورزشکار، مربی و داور از سراسر کشور برگزار می شود.
دبیر شورای ورزش دانشگاه پیام نور در خصوص دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی ادیان و مذاهب اسلامی دانشجویان پسر نیز گفت: این مسابقات با هدف دوستی بین اقوام و مذاهب از 14 تا 20 اسفندماه برگزار می شود.
 نصیرزاده تصریح کرد: مسابقات آقایان در ده رشته فوتبال، والیبال، شنا، تکواندو، کاراته، وشو، تنیس روی میز، بدمینتون، کشتی پهلوانی وهنرهای ورزش باستانی و جودو برگزار شود.
 وی بیان کرد: از ظهر روز 14 اسفندماه از ساعت 14 به بعد پذیرش ورزشکاران برای شرکت در این مسابقات از روز 14 اسفندماه صورت می گیرد و مراسم افتتاحیه در تاریخ 17 اسفندماه خواهد بود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما