1395/11/20 چهارشنبه روابط عمومی دانشگاه پیام نور و پایگاه بسیج کارکنان امام حسن مجتبی(ع) اعلام کرد: حضور دانشگاهیان پیام نور استان البرز در راهپیمایی 22بهمن از ساعت9صبح از مقابل ساختمان ستادی استان بیانیه حضور

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز ، متن این بیانیه به شرح زیر است:
گرامیداشت دهه مبارک فجر و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مصداق پایبندی نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهیدان است و ما دانشگاهیان پیام نور استان البرز
مفتخریم در سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی ایران فضای معنوی دانشگاه پیام نور استان البرز با حضور مردان نام آشنای ایثار، مردانگی و فداکاری عطرآگین گردیده است.
 در محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداء(عج) میثاقی دوباره با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حضرت امام خمینی(ره) می بندیم و با نوای" کلّنا عباسک یا زینب " تحت منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) مدافع ارزشهای به یادگار مانده از شهدای 8سال دفاع مقدس و مدافع حرم خواهیم بود.
در یوم الله 22 بهمن، خانواده بزرگ دانشگاهیان پیام نور البرزهمگام با سایر اقشار ملت  قهرمان و شهید پروراستان البرز، با شرکت پرشورحداکثری  در راهپیمایی 22 بهمن، پیام انقلابی بودن و انقلابی ماندن خود را به دنیا ارسال می کنند.

بی شک حضور دانشگاهیان در راهپیمایی 22 بهمن به معنای حضور پر رنگ و تلاشگرانه در یک جهاد علمی برای کسب  مرجعیت  علم و فناوری در جهان خواهد بود.

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز و پایگاه مقاومت بسیج کارکنان امام حسن مجتبی(ع)
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما