1395/11/18 دوشنبه آگهی مناقصه: ساخت ساختمان جدید ستاد دانشگاه پیام نور استان البرز به مناقصه گذاشته شد ارزش مناقصه بیش از 53میلیارد و نهصد میلیون ریال برآورد شده است
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز،ساخت ساختمان ستادی دانشگاه در محل جدید خود در مرکز کرج به مناقصه گذاشته شد.
مهندس ایمان موذن مدیر عمران دانشگاه پیام نور استان با اعلام این خبر گفت: با تصویب طرح ساخت ستاد استان در محل جدید آن در دانشگاه پیام نور کرج،اداره عمران و املاک دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی اجرای آنرا به مناقصه عمومی گذاشته است.
موذن افزود: با تلاش و پیگیری مستمر مسئولین دانشگاه پیام نور استان البرز به ویژه رئیس و معاون اجرایی استان،خوشبختانه اعتبارات لازم جهت اجرای این پروژه و تمامی طرحهای ناقص و نیمه تمام دانشگاه جذب شده است.
مدیر عمران دانشگاه پیام نور استان البرز باتقدیر از معاونت اداری و مالی و اداره عمران و املاک دانشگاه سال 96 را سالی پرکار در حوزه عمران دانشگاه خواند و اظهار امیدواری کرد پروژه های در دست اجرا به بهره برداری کامل برسند.


گفتنی است ارزش مناقصه این پروژه بالغ بر 53میلیارد و نهصد میلیون ریال براورد شده است که پیمانکاران واجد شرایط اعلامی در آگهی های منتشر شده در روزنامه سراسری ایران(صفحه 23) و شهروند(صفحه اصلی) از 17تا چهارشنبه21 بهمن ماه فرصت دارند تا جهت شرکت در این مناقصه مدارک لازم را به مدیریت عمران دانشگاه پیام نور استان البرز تحویل دهند.

جهت مشاهده و دریافت آگهی مناقصه اینجا کلیک کنید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما