1395/11/28 پنجشنبه پیام نور البرز در مرکز کرج همزمان با سراسر کشور: میزبان بزرگترین المپیاد حفظ قرآن در استان بود بزرگترین المپیاد حفظ قرآن با شرکت 400 هزار قرآن آموز و30 هزار مددجو راس ساعت 9 صبح امروز پنج شنبه 28 بهمن ماه در 360 نقطه کشور آغاز شد . پیام نور کرج میزبانی 1500نفر را بر عهده داشت

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه،بزرگترین رویداد حفظ قرآن 28بهمن ماه در 580 حوزه امتحانی در سراسر کشور آغاز شد و در این میان دانشگاه پیام نور البرز در مرکز کرج میزبان 1500قرآن آموز بود.

مدیر حراست و نماینده حفاظت آزمون دانشگاه پیام نور استان البرز با اعلام این خبر افزود :پنجمین آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم سازمان اوقاف به عنوان بزرگترین المپیاد رشته حفظ قرآن کریم از صبح پنجشنبه 28 بهمن ماه با حضور بیش از 1500 نفر از قرآن آموزان اعم از پیر و جوان ، دختر و پسر، دانش آموز، دانشجو ، طلبه ، بانوان خانه دار و شاغل در حوزه البرز به میزبانی پیام نور کرج آغاز و به مدت 2 ساعت ادامه داشت.

گرشاسب به نقل از معاون سازمان اوقاف و امور خیریه البرز تصریح کرد:یکی از اهداف این طرح تحقق تدابیر و مطالبات قرآنی رهبر معظم انقلاب می باشد.
مسئول حفاظت آزمون دانشگاه تصریح کرد:به همت دانشگاهیان پیام نور،این آزمون نیز با مشارکت جمع کثیری از همکاران دانشگاهی با نظم و دقت برگزار شد .
وی در پایان با اشاره به سابقه درخشان دانشگاه پیام نور استان البرز در برگزاری آزمونهای مختلف اذعان داشت:دانشگاه پیام نور به همت همکاران دانشگاهی این بار در تعامل با اداره اوقاف و امور خیریه البرز ،نقش موثری در برگزاری آزمون ایفا کرد.
گفتنی است دانشگاه پیام نور. البرز در دهه گذشته با تکیه بر تجارب پرسنلی،اماکن و تجهیزات خود توانسته خود را به عنوان "مجری توانمند برگزاری آزمونهای مختلف" در استان البرز معرفی کند.


گزارش تصویری برگزاری این آزمون در کانال تلگرامی : alborzpnu_news@
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما