1395/11/19 سه شنبه هشتمین روز از ایام الله دهه فجر در پیام نور مرکز کرج برگزار شد حجت الاسلام فرید: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی،دستاورد علمی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،جشن بزرگ انقلاب در ایام الله دهه فجر با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی دانشجویی در پیام نور مرکز کرج برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام فرید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای پیام نور استان ضمن برشمردن برکات انقلاب اسلامی در زمینه تحصیل رایگان و پیشرفت فزاینده سطح سواد در جامعه؛علم آموزی را حق مسلّم همه اقشار مردم خواند و بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی را دستاورد علمی در زمینه های مختلف نام برد و تصریح کرد:رشد جایگاه علمی ایران در بین کشورهای جهان رشدی کاملا" مستند و مثال زدنی است .
وی افزود: نگاهی به آمار پزشکان متخصص،مهندسان کارآزموده و بروز در زمان حال به خوبی بیانگر مهیا بودن زمینه رشد علمی در جامعه کنونی است.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در پیام نور البرز پاسداشت دستاوردهای پربرکت انقلاب اسلامی ایران را وظیفه ای مهم خواند.
در ادامه حجت الاسلام موحد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان
بااشاره به اینکه توطئه‌های استکبار جهانی علیه کشورمان تمامی ندارد،‌ گفت: ملت ایران قدرتمندانه در برابر استکبار ایستاده است و ماباید هوشیار باشیم و توطئه‌های دشمنان را شناسایی کنیم چرا که توطئه‌های دشمنان علیه کشور ما تمامی ندارد و آنان هر روز با لباسی دیگر وارد میدان مبارزه می‌شوند.
حجت الاسلام موحد با اشاره به اینکه ملت ایران با حضور پرشور و همه جانبه خود در22 بهمن اعلام کردند که همچنان پیرو این نظام و آرمان‌هایش هستند افزود: استکبار همیشه به دنبال بر هم زدن نظم و استقلال کشور بوده است لذا اقتدار و ولایتمداری ملت ایران هرگز این اجازه را به دشمن نخواهد داد.
گفتنی است این مراسم با اجرای تئاتر دانشجویی،موسیقی سنتی ، 125 ثانیه سکوت به احترام آتش نشانان فداکار حادثه پلاسکو،اجرای برنامه طنز واهدای جوایز به برندگان مسابقه کتابخوانی به پایان رسید.
 


 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما