2.111

2112

2113

2114

2115

2116
1397/2/15 شنبه به همت دفتر نهاد رهبری و هیات انصار المهدی مرکز کرج: جشن بزرگ شکوه انتظار به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد

  

همزمان با خجسته سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج)، جشن بزرگ "شکوه انتظار" با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز و جمعی از مسئولان،دانشجویان و اعضای علمی و اداری در خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور البرز به همت دفتر نهاد رهبری و هیات انصار المهدی مرکز کرج،مدیریت فرهنگی و مدیریت روابط عمومی برگزار شد.
در ابتدای مراسم رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز ضمن تبریک عید نیمه شعبان و سالروز گرامیداشت مقام معلم ،پس از خیر مقدم به حضار؛اساتید دانشگاه را ضامن پیشرفت علمی کشور خواند و اظهار امیدواری کرد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال حمایت از کالای ایرانی نام گرفته است؛ با جهت دهی به پژوهشهای  علمی  و عملیاتی کردن آنها در جهتبهره گیری از خلاقیت و ابتکار دانشجویان گام برداشته و با حمایت دستاوردها و ابتکرات آنها ، موجبات افتخار علمی  ایران اسلامی را فراهم آید.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم باشکوه حجت الاسلام والملسمین رزاقی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز اظهار داشت: ماههای رجب، شعبان و رمضان بهار معنوی است که در آن محصول معنوی یک ساله هر انسان برداشت می شود.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاههای  استان البرز با تجلیل از اساتید و معلمان و تبریک هفته بزرگداشت معلم؛به تشریح شخصیت وارسته مذهبی و علمی شهید مطهری پرداخت و اذعان داشت: جایگاه استاد و معلم توسط دانشجویان و شاگردان باید مورد احترام و تجلیل باشد.
حجت الاسلام رزاقی در ادامه اظهار داشت: هرگاه ما بر فرهنگ و هدایت و علم اشراف داشته و مسلط باشیم هرگز به بیراهه نخواهیم رفت و نبایستی اجازه بدهیم علم بر ما تسلط داشته باشد و ما در خدمت آن باشیم
حجت اسلام رزاقی ادامه سخنان خود را پیرامون بحث"مهدویت" ایراد کرد و گفت: آثار استاد شهید مطهری در حوزه مهدویت گویا و اثبات کننده وجود نازنین حضرت حجت(عج) است.
 
 بر اساس این گزارش،اجرای مولودی،تقدیر از خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس( در بخش همکاران اداری دانشگاه)مسابقه در دو بخش آقایان و بانوان،موسیقی ، برنامه استند آپ کمدی از بخش های مختلف این برنامه بود و در پایان ضمن پذیرایی از برندگان مسابقه نیز با اهدای جوایز فرهنگی تقدیر شد.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ