191

192

193

194

195

196

197

198

199

1910
1397/2/22 شنبه مراسم گرامیداشت مقام استاد در دانشگاه پیام نور استان البرز برگزار شد رئیس دانشگاه پیام نور البرز نیاز امروز دانشگاه پیام نور را تقویت جدی حوزه های کارآفرینی،ارتباط با صنعت و در مجموع حوزه پژوهش دانست.

 

رئیس دانشگاه پیام نور البرز:
سرآمدی دانشگاه پیام نور محصول تلاش اساتید،مسئولان،دانشجویان و کارکنان اداری است
مراسم بزرگداشت مقام استاد روز چهارشنبه19اردیبهشت در تالار آیت ا... طالقانی استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه،این مراسم به همت حوزه روابط عمومی،آموزش،پژوهش،فرهنگی و اداری و پشتیبانی برگزار شد.
دکتر جلالیان رئیس دانشگاه ضمن تبریک ایام شعبانیه و تقارن آن با سالروز گرامیداشت مقام استاد، سرآمدی دانشگاه پیام نور را محصول تلاش اساتید،مسئولان،دانشجویان و کارکنان اداری دانست واظهار داشت : اساتید و معلمان به عنوان هادیان جامعه خالصانه،متواضع و کم توقع با عشق و زحمت زیرساخت فکری جامعه را بنا می کنند.
جلالیان افزود: دو عامل مهم در کیفیت خدماتی که اساتید ارائه میدهند تاثر گذاراست و آن عبارت است از مطلوبیت فضا و عملکرد متناسب با فضای عملکرد.
وی ادامه داد: در دانشگاه پیام نور همواره سعی بر این بوده که فضای مطلوب برای عملکرد این عزیزان مهیا شود که در نتیجه پیشرو بودن دانشگاه پیام نور را در عرصه های آموزشی و پژوهشی در پی داشته است.
رئیس دانشگاه پیام نور البرز نقش تربیتی معلمان و اساتید را بسیار مهم عنوان و تاکید کرد: اساتید نیز باید از شاخص ها و ویژگی هایی برخوردار باشند که دانشجویان، آنها را الگوی خود بدانند و تنها در این صورت است که می توانیم در تربیت نیروی انسانی موفق باشیم .
دکتر جلالیان در ادامه سخنان خود به تشریح عملکرد بخشهای مختلف دانشگاه در سال96 پرداخت.
رئیس دانشگاه پیام نور البرز نیاز امروز دانشگاه پیام نور را تقویت جدی حوزه های کارآفرینی،ارتباط با صنعت و در مجموع حوزه پژوهش دانست.
دربخش بعدی برنامه دکتر نصیری مدیر پژوهش دانشگاه همفکری و تعامل اساتید با مسئولان را بستری بسیار مهم برای توسعه بخش پژوهش دانست.
وی نگاه این حوزه را نگاهی فرابخشی (با توجه به پتانسیل مراکز و واحدهای پیام نور استان البرز) خواندو بهره مندی از توانمندی و تجربیات مدیران گروههای آموزشی،روسای مراکز و تمامی اعضای محترم علمی در اجرای برنامه های آتی این بخش را از برنامه های این حوزه معرفی کرد.
مدیر پژوهش دانشگاه پیام نور استان البرز از پویایی و فعالیت نشریات علمی و ترویجی،نیاز سنجی بخش آزمایشگاههای تخصصی،تجهیز آزمایشگاهها به دستگاههای چند منظوره،تجهیز کتابخانه،انعقاد قرار داد یا شرکتهای دانش بنیان و اجرای استارت آپهای تخصصی خبر داد.
دکتر پورسعید عضو علمی گروه حقوق نیز به عنوان نماینده مدیران گروههای آموزشی دقایقی را برای حضار در خصوص جایگاه ارزشمند معلمی سخنرانی کرد.
در پایان نیز دکتر احمدی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاها پیام نور استان البرز از تکمیل اطلاعات در سامانه توسعه رشته ها،برگزاری موفق 25دوره در آموزشهای آزاد(که منتج به صدور مدرک شده است)،برگزاری همایشهای تخصصی با حداقل هزینه و با حمایت بخش خصوصی در سال 97، کاهش اساتید حف التدریس،کاهش تعداد اساتیدمدعو از 1200 به 900 ،تشکیل هسته های کارآفرینی و ارتباط با صنعت خبر داد.
گفتنی است، مراسم بزرگداشت مقام استاد با اجرای دکتر ترابی مدیر توانمند فرهنگی این دانشگاه و با حضور رئیس دانشگاه، مدیران و اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور استان البرز برگزار و در پایان با اهدای لوح و شاخه گل از اساتید هیات علمی تقدیر شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ