1395/11/27 چهارشنبه در جشنواره ورزش،نشاط و تندرستی: تیم تکواندوی دانشجویان دختر پیام نور البرز با کسب 3طلا و یک نقره قهرمان شد همچنین:نتایج کسب شده تیمهای شنا،کاراته و بسکتبال
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،تیم تکواندوی دختران دانشگاه پیام نور استان البرز با کسب 3مدال طلا و یک مدال نقره و در مجموع با کسب 44 امتیاز توانست در رده بندی نهایی و تیمی قهرمان مسابقات تکواندوی جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور گردد.
بنا بر این گزارش اختلاف 16امتیازی تیم البرز با تیم دوم مسابقات یعنی خراسان رضوی قهرمانی این تیم را مسجل تر نمود.
علی شول مدیر تربیت بدنی دانشگاه با اعلام این خبر افزود:درخشش تیم تکواندوی ورزشکاران ما نتیجه تلاش مربیان و همت دانشجویان و حمایت مسئولین است.
گفتنی است نتایج انفرادی بدین ترتیب است: تیم تکواندو به مربیگری خانم آتوسا فرهمند و با ترکیب خانمها فاطمه آقا بیگلو در وزن اول 46- کیلو گرم ،فاطمه آباده در وزن پنجم 62- کیلو گرم،مهدیه عطاءاللهی در وزن73- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و مرضیه خیری در وزن چهارم 57- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شدند.

بسکتبال:
علی شول عنوان کرد تا کنون  تیم بسکتبال بانوان در 7 بازی 6 برد و  1 باخت را در کارنامه خود ثبت کرده اند و امروز در صورت پیروزی بر تهران، قهرمان این دوره از مسابقات خواهیم بود.

شنا:

خانم سودابه حبیبی سرپرست تیم شنای دانشگاه نتایج کسب شده را اینگونه عنوان کرد: اعظم نجف پور موفق به کسب مدال طلای ١٠٠ متر قورباغه و در رشته ٢٠٠ متر قورباغه مقام سوم را کسب کرد.
وی همچنین گفت:شناگران البرزی توانستند
مقام اول ٥٠ متر تیمی آزاد را با ترکیب(اعظم نجف پور،یاسمن افخمی،مهافرین زارعی،هانیه نیک نام) کسب نمایند.
 حبیبی ترکیب تیم شنا را اینگونه اعلام کرد:١-اعظم نجف پور٢-یاسمن افخمی٣-مهافرین زارعی٤-هانیه نیک نام ٥-زهرا مرتضایی٦-بهار حاجی تهرانی٧-افسانه فرهمند مربی:خانم دانه کار

کاراته:
 در این رشته نیز تا کنون مهناز آخوند زاده در کاتای انفرادی طلا گرفت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما