2171

2172

2183
1397/2/18 سه‌شنبه با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز: نشست مشترک با مسئولان دانشگاه پیام نور استان البرز برگزار شد

 با حضور  مسئولان دانشگاه پیام نور استان البرز و اداره کل بنیاد شهید و ایثارگران این استان اولین نشست مشترک در سال 97 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،در این نشست که در دانشگاه پیام نور استان البرز با حضور مسئولان و مدیران دانشجویی و شاهد و ایثارگر ستاد و مراکز دانشگاهی پیام نور برگزار شد،مصوبات جلسات سال96 مورد پیگیری قرار گرفت.
دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز نیز در این مراسم با با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم، استمرار رسیدگی به امور دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویتهای این دانشگاه در سال 97اعلام کرد.
دکتر جلالیان دغدغه مالی در حین تحصیل و پس از فراغت از تحصیل این دانشجویان را سدی در برابر آسایش آنها اعلام کرد و از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران خواست تا با تسریع در فرآیندهای مالی از این دغدغه بکاهند.
وی با تشریح وضعیت فعلی و عملکرد بخشهای مختلف دانشگاه پیام نور استان البرز؛توجه به مسائل عاطفی و خانوادگی دانشجویان شاهد وایثارگر را مهم عنوان کدر و حمایت معنوی بخشهای مختلف دانشگاه و سایر سازمانها را الزامی دانست.
همچنین صمد نظیری مدیر امور دانشجویی دانشگاه پیام نور استان البرز با ارائه گزارشی از عملکرد این بخش در سال 96،از راه اندازی دفتر مشاوره خاص این دانشجویان توسط اساتید دانشگاه پیام نور استان البرز خبر داد.
در ادامه مصوبات جلسات قبل مورد پیگیری قرار گرفت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ